Konut İlaçlama

Güvenli sağlıklı bir ortam için NATİONAL TURKEY ÇEVRE SAĞLIĞI  ekibi sizin yanınızda.

Hamamböcekleri Sıçan, fare, tahtakurusu, pire, bit ,örümcek ,  akrep, yılan  gibi haşereler  apartman ve site yaşam alanızda.  Bireylere çok büyük sorunlar yaratmaktadırlar. Haşereler;  apartmanların çatı, bodrum, merdiven boşluğu , havalandırma gibi genel alanlarında,   evimizin   mutfak ve banyonuzda görülmektedir.

NATİONAL TURKEY ÇEVRE SAĞLIĞI  olarak sizi ; evinizin içinde herhangi bir malzeme veya eşyanın toplanması gerekmeden bu sıkıntıdan kurtarıyoruz. Kullanılan kimyasallar, Sağlık Bakanlığı’nın, kapalı mekanlarda kullanılmasına onay verdiği ilaçla

Evinizdeki hamam böceklerinden çözüm  yolları

NATİONAL TURKEY ÇEVRE SAĞLIĞI    uzmanları, evinizdeki hamam böceklerinden kurtulmak için sizin yanınızdadır.

Bütün hamam böceği sorunlarıyla baş etmek için güçlü ve güvenilir hamam böceği insektisiti ve jel yemlerinin  Kullanılmaktadır.

Evdeki hamam böceklerinden ve diğer HAŞERE problemlerinden kurtulmak için NATİONAL TURKEY ÇEVRE SAĞLIĞI.  Sizin yanınızdadır.

Aşağıdaki nedenlerden dolayı Hamam böcekleri evlerde çok büyük riskleri olan haşeredir.

Hamam böcekleri, salmonella, dizanteri, mide ve barsak iltihapları ve bağırsak kurdu dahil bir dizi ciddi hastalığı bulaştırırlar.

Hamam böceği dışkıları egzama ve astıma neden olur.

Hamam böcekleri, temas ettikleri yiyecekleri ve gıdaları bozan iğrenç koku çıkarırlar.

Hamam böcekleri hızla çoğalır.

Hamam böceği istilasının yerleşik hale gelmemesi ve etraftaki eşyalara yayılmaması için NATİONAL TURKEY ÇEVRE SAĞLIĞI    Sizin yanınızda.

Evlerde iki çeşit hamam böceği türü vardır

Alman Hamam Böceği

Amerikan Hamam Böceği

Bu hamam böcekleri renk olarak kahverengidir ve koşmayı ve tırmanmayı tercih etmelerine rağmen, kanatları vardır.

karanlık, yüksek nemli alanlarda bulunur.

Bütün türler, mutfakta ve gıdaların depolandığı yerlerde en çok bulunurlar.

 

 Hamam böcekleri gece ortaya çıkar ve gün boyunca gizlenir. Onları çoğunlukla geceleyin mutfakta ışığı yaktığınızda görürsünüz.

Yumurta Keseleri ve dökülen deriler  hamam böcekleri olgunlaşırken kabuklarını 5-8 kez değiştirirler.

Koku  yerleşik hale gelmiş hamam böceği istilaları hoş olmayan, küflü bir koku çıkarırlar.

Zarar  hamam böcekleri, deri ve kitaplar dahil organik eşyalara saldırırlar.

Giriş noktalarının yalıtımının yapılması, hamam böceğinin eve girmesini önlemeye yardımcı olur. En önemli risk alanları kapı altlarındaki boşluklar ve eşyaların dışındaki boruların çevresi veya yakındaki eşyalardır.

Hamam böceklerinin gizlenebilecekleri boşlukları kapatın-hamam böcekleri gece çıkar ve duvarlardaki çatlak ve yarıklar, süpürgeliklerin etrafı veya elektrik soketlerinin arkasında gün boyunca gizlenirler. Açıkta gıda bırakmayınız. Gıdaları kaplarda veya kapalı plastik torbalarda saklayın.

 

Buzdolabı veya ocakların altına veya tezgah altına düşmüş olan yiyecekleri  temizleyin.

Bir yere yerleşmiş olan hamam böceği probleminin tekrar meydana gelmemesi için çoğu zaman profesyonel haşere kontrolü gerekir. Haşere istilası, özellikle canlı kalan hamam böcekleri yumurtaları bir veya iki ay sonra çıktığında yeniden ortaya çıkabilir. NATİONAL TURKEY ÇEVRE SAĞLIĞI    Haşere Kontrol evinizde hamam böceklerinden kurtulmak için sizin yanınızda.